Zwierzęta domowe

Zdrowa karma Brit dla psów

Zdrowe i zbilansowane żywienie ma istotne znaczenie, także w przypadku czworonogów. Nic dziwnego, że coraz więcej marek produkujących żywność dla psów przykłada wagę do jakości swoich produktów. Ponadto wybór dobrej karmy dla psów znacząco ułatwia właścicielom zadanie, jakim jest karmienie swojego pupila. Dlaczego? Gotowy produkt dostarcza maksymalnie dopasowaną ilość składników odżywczych w odpowiednich proporcjach, jednocześnie jest dostępny w atrakcyjnej cenie i wielu opakowaniach. Przekonaj się, że i Tobie to rozwiązanie przypadnie do gustu!

  1. Szeroki wybór karm dla psów ZooArt
  2. Żywienie psa – na co zwrócić uwagę?
  3. Bogaty i bardzo zróżnicowany asortyment w ZooArt

Szeroki wybór karm dla psów ZooArt

Karma Brit dla psów w ZooArt dostępna jest w wielu smakach, wśród których należy wymienić między innymi smak: kurczaka, jagnięciny, łososia, ryżu, ziemniaków, indyka, groszku, wołowiny, królika, śledzia i wielu innych. Warto podkreślić także, że karma dla czworonogów tej marki została dopasowana do ich potrzeb pod względem faz życia. Zatem można znaleźć karmę dla psa – dorosłego, seniora, juniora, szczenięcia oraz uniwersalną, dla każdego czworonoga. Dobrze zbilansowane karmy dla psów uwzględniają także ich wielkość oraz rasę, dlatego produkt ten można zakupić dla rasy – małej i miniaturowej, średniej, dużej, olbrzymiej oraz uniwersalny. Z tego względu gramatura opakowania zaczyna się od około 100 gram, aby największe z nich osiągnęło około 18 kilogramów. Oczywiście tak szerokie zróżnicowanie pod względem wielkości opakowania wynika również z ilości porcji, jakie zostało w nim zawarte. Dzięki temu każdy właściciel znajdzie najlepszy przysmak dla swojego czworonoga oraz praktyczne opakowanie.

Żywienie psa – na co zwrócić uwagę?

Zwierzęta równie często mogą się borykać z chorobami, które wynikają z nieprawidłowego żywienia. Dlatego karma Brit została dopasowana pod względem wielkości oraz fazy wzrostu psa. Jednocześnie kształt, wielkość oraz struktura granulek karmy wymusza na czworonogu spokoje tempo jedzenia. Dzięki temu rozgryzanie i żucie pozytywnie wpływa na dobre rozdrobnienie spożywanego jedzenia, jak również przyczynia się do zachowania odpowiedniej higieny jamy ustnej. Dlaczego żywienie psa z marką Brit jest proste i skuteczne? Produkty tej firmy uwzględniają właściwą ilość białka oraz tłuszczy, dzięki czemu każdego czworonoga charakteryzuje dobra kondycja. W składzie karmy Brit można znaleźć także wiele cennych składników, jak: kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6, witaminy i minerały. Ich ilość uzależniona jest od fazy wzrostu czworonoga, gdyż tylko w ten sposób zwierzak otrzymuje odpowiednią ilość składników odżywczych. Przekonaj się już dziś, która karma Brit dla psów najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego czworonoga!

Bogaty i bardzo zróżnicowany asortyment w ZooArt

Sklep internetowy ZooArt to doskonale zaopatrzony dostawca wielu produktów dla psów, kotów, gryzoni, ptaków, gadów i płazów, koni oraz dla akwarystyki. Asortyment obejmuje liczne kategorie, wśród których należy wymienić: karmę dla pupila, zabawki, dedykowane akcesoria, środki do utrzymania czystości, kosmetyki do pielęgnacji, preparaty do higieny czy suplementy. Tak rozbudowana oferta pozwala znaleźć szybko i wygodnie poszukiwane produkty w jednym miejscu. Warto zauważyć, że asortyment ten charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości oraz bezpieczeństwem, jakie wymagane jest w trakcie opieki nad zwierzęciem. Już dziś odwiedź stronę internetową sklepu internetowego ZooArt i zapoznaj się z przygotowaną ofertą!

(LH) Materiał zewnętrzny

Michał to doświadczony ornitolog i miłośnik polskiej przyrody. Jego pasje obejmują rowerowe wyprawy i zwiedzanie parków narodowych. Jego teksty są bogate w fachową wiedzę i osobiste doświadczenia, służąc jako zachęta do odkrywania i ochrony rodzimej natury. 🐦🚴‍♂️🏞