Hobby

Gołębie pocztowe z rodowodem od najlepszych hodowców w jednym miejscu

Wyszukaj wyjątkowe okazy Dla każdego hodowcy priorytetem jest rozwój własnej hodowli i zakup jak najciekawszych okazów. Szukając gołębi pocztowych nie trzeba samodzielnie jeździć po innych hodowlach czy po innych miasta. Wystarczy skorzystać z ofert udostępnianych na giełdzie gołębi zlotylotaukcje.pl Co…

Wiklina – naturalny materiał do aranżacji wnętrz

Wiklina we wnętrzach jest jednym z trendów nawiązujących do natury i ekologii. Można z niej wykonać wiele elementów wyposażenia – przede wszystkim meble oraz różne dodatki.  Co to jest wiklina? Wiklina to naturalny materiał roślinny, który od wieków jest wykorzystywany…

Niezbędnik wędkarza – co musisz mieć

Dla każdego wędkarza niezbędna jest wędka i kołowrotek dopasowane do techniki, miejsca połowu oraz gatunku ryb. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z wędkarstwem, potrzebne będą odpowiednie akcesoria wędkarskie. Podpowiadamy, co musi znaleźć się w Twoim wyposażeniu.

Rasy psów myśliwskich – jaki pies na polowania?

Psy wybranych ras są świetnymi pomocnikami i towarzyszami polowań. Trzeba wiedzieć, że każdy preferuje jednak inny teren. Poznaj rasy psów myśliwskich.

Sandacz – jak, kiedy i gdzie go łowić?

Sandacz to drapieżnik, który zjada małe ryby. Charakteryzuje się niedużym pyskiem, nie połyka zdobyczy od razu, trzyma ją i dusi. Dowiedz się o nim więcej, m.in. jak i gdzie można go złowić.

Co trzeba wiedzieć o kartach wędkarskich?

By łowić ryby na jeziorze, musisz mieć kartę wędkarską. Nie jest łatwo ją zdobyć. Jej posiadacze mogą łowić ryby nie tylko przy pomocy wędki, ale także kuszy. Poniżej podpowiadamy, co trzeba umieć i zrobić, by otrzymać kartę wędkarską.

Krzesła wędkarskie – 7 elementów na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu

Krzesło wędkarskie wchodzi w skład wyposażenia profesjonalnego miłośnika wędkowania. Dzięki niemu relaks jest pełniejszy i o wiele wygodniej można spędzać czas nad wodą. Każdy wędkarz powinien jeden mieć.